OGŁOSZENIA

Rada Rodziców numer konta: 67845000050000000026710001


Wywiadówka

26.11.2018 (poniedziałek), godz. 1800

kl. VI-VIII oraz oddz. gimn. na os. Łokietka

NOWOŚCI

Nowe zdjęcia w galerii - JASEŁKA

Poniżej zamieszczony został podręcznik dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych:

Kontakt

os. Władysława Łokietka 10
32-340 Wolbrom

tel. 32 706 54 60
e-mail: sekretariat@zsp.wolbrom.pl

 

ul. Mariacka 28
32-340 Wolbrom

tel. 32 6441069


ZSP strona wwwmod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj286
mod_vvisit_counterWczoraj489
mod_vvisit_counterTydzień1967
mod_vvisit_counterMiesiąc11142
mod_vvisit_counterWszystkich1328464

Aktualnie: gości 5, 
botów 5 połączonych
Twój IP: 54.82.7.231
22 Lis, 2018

Szkolny punkt informacji i kariery (SPInKa)

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 08 czerwca 2017 17:58

W ramach realizowanego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” utworzony zostanie w naszej szkole od września 2017 roku Szkolny Punkt Informacji i Kariery (SPInKa). Będzie to miejsce, w którym dostępny dla uczniów szkolny doradca zawodowy, pomoże uczestnikom projektu w zaplanowaniu własnej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej. Zajęcia z doradztwa edukacyjno – zawodowego będą bezpłatne i dostępne dla uczniów przyszłorocznych klas drugich i trzecich gimnazjum.

Obecnie, od 6 do 14 czerwca 2017 roku, trwa rekrutacja uczniów do projektu SPInKa. Dodatkowo na stronie internetowej naszej szkoły dostępny będzie również Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach.
Szkolny Punkt Informacji i Kariery oferuje młodzieży pomoc w:

  • Zaplanowaniu własnego rozwoju zawodowego
  • Poznaniu zawodów przyszłości
  • Przygotowaniu do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu
  • Znalezieniu informacji o szkołach ponadgimnazjalnych i uczelniach wyższych, oferowanych kierunkach i zasadach rekrutacji
  • Poznaniu swoich mocnych stron
  • Skonfrontowaniu swoich możliwości z wymaganiami zawodów

W ramach projektu prowadzone będą konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym oraz zajęcia warsztatowe z zakresu doradztwa zawodowego zgodnie z opracowanym harmonogramem - warsztaty poświęcone aktywizacji zawodowej uczestników, poznaniu przez nich własnych możliwości oraz ukierunkowaniu ich na planowanie dalszej ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej.
Uczniowie podczas zajęć  zdobędą także informacje z zakresu świata zawodów oraz rynku pracy. Będą mogli również dowiedzieć się, w jaki sposób zaplanować i zrealizować marzenia o własnej działalności gospodarczej. Beneficjenci projektu wspólnie z doradcą zawodowym opracują Indywidualny Plan Działania (IPD), który jako efekt końcowy projektu, będzie jednocześnie stanowił podstawę do ich dalszego rozwoju zawodowego.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w projekcie!

Regulamin SPInKi

Szkolny koordynator projektu: Magdalena Kołdras

Poprawiony: niedziela, 17 września 2017 16:05
 
You are here: