OGŁOSZENIA

Rada Rodziców numer konta: 67845000050000000026710001

 

NOWOŚCI

Nowe zdjęcia w galerii - JASEŁKA

Poniżej zamieszczony został podręcznik dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych:

Kontakt

os. Władysława Łokietka 10
32-340 Wolbrom

tel. 32 706 54 60
e-mail: sekretariat@zsp.wolbrom.pl

 

ul. Mariacka 28
32-340 Wolbrom

tel. 32 6441069


ZSP strona wwwAktualności

Tenis stołowy z Mikołajem

Na początku grudnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wolbromiu rozegrany został Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Turniej ten rozgrywany jest cyklicznie, gromadząc liczną grupę miłośników tej dyscypliny sportowej, rywalizujących w dwóch kategoriach. Poziom sportowy stał na wysokim poziomie, rozgrywane spotkania były wyrównane i zacięte z zachowaniem zasady „fair play”.

Więcej…
 

Zwycięskie IDS i IMS w miejsko – gminnych zawodach tenisa stołowego

Reprezentanci naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki podczas rozgrywanych w Gołaczewach miejsko – gminnych zawodach sportowych w tenisie stołowym indywidualnym. We wszystkich kategoriach nasi uczniowie uzyskali awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Więcej…
 

Wicemistrzowie powiatu!!!!

Bardzo dobrze spisała się nasza męska reprezentacja podczas powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej, rozgrywanych na hali MOSiR-u w Olkuszu. Rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu będąc o krok od awansu na szczebel rejonowy – zadecydował seria rzutów karnych, która jak wiadomo rządzi się swoimi prawami. Zabrakło nam trochę sportowego szczęścia, natomiast oceniając  poziomu sportowy oraz determinację, zaangażowania naszych halowych piłkarzy należy uznać nasz udział za jak najbardziej udany.

Więcej…
 

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt

26.10 w Olkuszu w hali MOSIR odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” i tylko zdobywca pierwszego miejsca otrzymał awans na szczebel wojewódzki.

Więcej…
 

Halowe piłkarki i piłkarze najlepsi w Gminie Wolbrom

Udana inauguracja zmagań sportowych miała miejsce w naszej szkole podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej. Rywalizacja stała na wysokim poziomie w obu kategoriach, które to zgromadziły tego dnia 6 drużyn żeńskich i 7 męskich. Nasze reprezentacje plasując się na pierwszych miejscach uzyskały awans do etapu powiatowego, gdzie na pewno także powalczą o jak najlepszy wynik.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
You are here: