OGŁOSZENIA

Rada Rodziców numer konta: 67845000050000000026710001

 


 


 

 




NOWOŚCI

Nowe zdjęcia w galerii - JASEŁKA

Poniżej zamieszczony został podręcznik dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych:

Kontakt

os. Władysława Łokietka 10
32-340 Wolbrom

tel. 32 646 46 01
e-mail: sekretariat@zsp.wolbrom.pl

 

ul. Mariacka 28
32-340 Wolbrom

tel. 32 644 10 69

ZSP strona www



mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj93
mod_vvisit_counterWczoraj824
mod_vvisit_counterTydzień917
mod_vvisit_counterMiesiąc30509
mod_vvisit_counterWszystkich1082456

Aktualnie: gości 42 połączonych
Twój IP: 54.167.250.64
24 Paź, 2017

Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe uczniów Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu 2013/2014

1.    II miejsce – Powiatowy System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2012/13.
2.    25.09.2013 – Miejsko Gminne Zawody w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
Dziewczęta kl. I:                            Chłopcy kl. I :
1 miejsce - Marta Kuraś                    2 miejsce – Andrzej Kałwa
2 miejsce – Natalia Sularz
3 miejsce – Kinga Sąkul
Dziewczęta kl. II:                            Chłopcy kl. II :
1 miejsce – Weronika Maciąg            1 miejsce – Dawi Sokół
2 miejsce  - Aleksandra Starzyk         2 miejsce – Dominik Chmura
3 miejsce - Klaudia Płowiec               3 miejsce – Wojciech Osuszek
Dziewczęta kl. III:                            Chłopcy kl. III :
1 miejsce – Zuzanna Rams               1 miejsce – Łukasz Wojtal
2 miejsce - Wiktor Barczyk
3 miejsce – Dawid Czech
Wszyscy uczniowie zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.
3.    22.10.2013 – halowa piłka nożna dziewcząt – etap miejsko gminny– I miejsce,  etap powiatowy – II miejsce.
Sylwia Kemona, Patrycja Maślisz, Agata Prasełek, Marta Kuraś, Iwona Siejka, Wiktoria Banyś, Zuzanna Gardeła, Ola Wolska.
4.    13.XI.2013 – Szachy indywidualne – etap gminny:
I miejsce – Anna Chmielarz
IV miejsce – Gabrysia Chmura
V miejsce – Bartosz Sosnowski
5.    22.XI.2013- szachy etap powiatowy:

6.    8.01.2014 – Tenis Stołowy indywidualny –z awody miejsko gminne:
II miejsce - Anna Chmielarz
IV miejsce – Gabrysia Chmura
V miejsce – Bartosz Sosnowski

I miejsce – Karolina Gil
II miejsce – Katarzyna Pasich
V miejsce – Aleksandra Kuś
I miejsce – Michał Pieszczek
II miejsce Patryk Płowiec
IV miejsce – Krzysztof Skalski
7.    9.01.2014 – Tenis stołowy drużynowy – zawody miejsko gminne:
dziewczęta I miejsce
chłopcy I miejsce
8.    Koszykówka – dziewczęta zawody miejsko gminne – I miejsce; wiktoria Konsor, Martyna Rotarska, wiktoria Banyś, Zuzanna Gardeła, Agata Prasełek, Magdalena Wolska, Patrycja Maślisz, Kaja Pasternak, Anna Chmielarz.
9.    Indywidualne biegi przełajowe:
Etap miejsko gminny;
I miejsce – Marta Kuś, Weronika Maciąg
II miejsce – Andrzej Kałwa, Łukasz Wojtal, Ola Starzyk
III miejsce – Bartosz Kabalak, Dominik Chmura,
VI miejsce – Zuzanna Gardeła
Etap Powiatowy:
IV miejsce – Maciąg Weronika, Zuzanna Gardeła
Etap wojewódzki:
Marta Kuś –19 miejsce
Weronika Maciąg – 46 miejsce
Zuzanna Gardeła – 84 miejsce
Dominik Chmura – 42 miejsce
Andrzej Kałwa – 49 miejsce
Łukasz Wojtal  – 58 miejsce
Bartosz Kabalak – 71 miejsce
10.    Powiatowe zawody grup tanecznych – I miejsce
11.    Finał wojewódzki – grupy taneczne – VII miejsce.
12.    Sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym:
- I miejsce dziewczęta,
- III miejsce chłopcy.
13.    Piłka Ręczna dziewcząt – szczebel powiatowy – III miejsce.